پهلوانی و قدرتی

خدمت پیش‌کش؛ آبروی کشتی را نبرید!

بر خلاف راه و رسم رشته پهلوانی کشتی که بزرگانی همچون تختی را در دامن خود پرورش داده، این روزها شاهد بدترین نوع بی‌اخلاقی از سوی برخی افراد در آستانه انتخابات فدراسیون کشتی هستیم؛ اتفاقاتی که دل هر کشتی‌دوستی را به درد می‌آورد.

اسماعیل‌پور:

مسعود مجبور شد عکس آسیب‌دیدگی دستش را منتشر کند/ کادرفنی بهتر می‌تواند در مورد رضا یزدانی صحبت کند

مربی سازنده کشتی مازندران گفت: مردم سراغ مسعود اسماعیل‌پور را می‌گرفتند که چرا کشتی نمی‌گیرد، او مجبور شد عکس دستش را منتشر کند، حالا یک سری از آقایان طلبکار شده‌اند.

اسفندیاری‌فر: ۴۰ برابر ایران در چین تایپه پول می‌گیرم/ به مربیان کشتی در ایران بها نمی‌دهند

سرمربی ایرانی تیم ملی کشتی فرنگی چین تایپه با بیان اینکه امکانات این کشور بسیار بهتر از ایران است، گفت: متاسفانه مسئولان ورزش ایران به کشتی که ورزش اولمان است بها نمی دهند و پول قرارداد مربیان ایرانی حتی به اندازه کرایه رفت و آمدشان هم نیست.

داورزنی: وزارت ورزش کسی را به کشتی تحمیل نمی‌کند/ تلاش می‌کنیم در وزنه‌برداری کار به انتخاب سرپرست کشیده نشود

معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش و جوانان گفت: ما دو سهمیه بیشتر در المپیک نداریم پس تلاش می‌کنیم رضایت فدراسیون جهانی را به دست بیاوریم تا لااقل بتوانیم از سهمیه بانوان‌مان یکی را به مردان اختصاص دهیم.

رضا یزدانی: جام دانکلوف کم از قهرمانی جهان ندارد/ بهتر بود در یک میدان ساده‌تر استارت می‌زدم

دارنده ۲ مدال طلای جهان با بیان این که تمرینات سختی را طی مدت حضور در اردوهای تیم ملی پشت سر گذاشته است، گفت: ترجیح می‌دادم پس از ۲ سال دوری از میادین در یک جام ساده‌تر از جام دانکلوف کشتی می‌گرفتم.

پربازدیدترین
آخرین اخبار

کیمیا سامانه