رزمی

مدال آوری در جودو به سبک بهزاد وحدانی/ گاهی باید ببازی تا برنده واقعی شوی!

بهزاد وحدانی در جام جهانی و گرنداسلم جودو مقابل حریفان صهیونیست به میدان نرفت تا ثابت کند آرمان‌ها از مدال‌ها مهم ترند. او حالا سکاندار تیم نوجوانان است و اولین درسش، پهلوانی‌ست. خاطرات این قهرمان ملی شنیدنیست.

میراسماعیلی: یک قدم از مواضع نظام مقدس جمهوری اسلامی عقب‌ نمی‌نشینیم/ از حقانیت جودوی ایران دفاع می‌کنیم

رئیس فدراسیون جودو گفت: حتی یک قدم از مواضع نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران عقب‌نشینی نمی‌کنیم و با تمام توان مقابل این تهدید می‌ایستیم تا آن را به یک فرصت تبدیل کنیم و بدون شک حقانیت جودوی ایران را ثابت خواهیم کرد.

محرومیت جودوی ایران دائمی شد

فدراسیون جهانی جودو در ادامه رفتارهای ناعادلانه و خصمانه خود در قبال جودوی ایران، اعلام کرد تا مادامی که فدراسیون جودوی ایران مبارزه با ورزشکاران رژیم صهیونیستی را قبول نکند از حضور در کلیه مسابقات و فعالیتهای بین‌المللی محروم خواهد بود.

در یک نامه و در پی فتنه انگیزی رییس فدراسیون جهانی جودو صورت گرفت

اعتراض شدیداللحن صالحی‌امیری به توماس باخ

در پی اتفاقات به وجود آمده برای سعید ملایی جودوکار ایران در رقابت‌های جهانی و برخی رفتار و دخالت‌های رئیس فدراسیون بین‌المللی جودو، رئیس کمیته ملی المپیک ایران نامه اعتراضی شدیداللحنی در این زمینه برای توماس باخ رییس کمیته بین المللی المپیک ارسال کرد.

سعید ملایی: پناهنده نشده‌ام/ در المپیک با پرچم IOC مبارزه می‌کنم

سعید ملایی جودوکار وزن 81- کیلوگرم ایران که از توکیو محل رقابت‌های جودوی قهرمانی جهان عازم آلمان شده، تاکید کرد در المپیک 2020 زیر پرچم کمیته بین‌المللی المپیک برای رسیدن به مدال طلا مبارزه خواهد کرد.

مهلا مومن زاده در فینال/ شاهکار دختر ۱۷ ساله تکواندوی ایران در مسابقات جهانی

مهلا مومن زاده دختر ۱۷ ساله تکواندوی ایران در مسابقات قهرمانی جهان در منچستر امروز شاهکار کرد و توانست با رسیدن به فینال مسابقات جهانی، مدال نقره خود را قطعی کند و حالا برای تبدیل شدن به اولین طلایی تاریخ تکواندوی زنان ایران در مسابقات جهانی، یک پیروزی می‌خواهد.

پربازدیدترین
آخرین اخبار

کیمیا سامانه