پهلوانی و قدرتی

رضایی: مجمع کشتی درباره کشتی پهلوانی تصمیم می‌گیرد/ ۲ یا ۳ بزرگسال را به جام جهانی می بریم

نایب رئیس فدراسیون کشتی با تاکید بر اینکه مجمع فدراسیون کشتی درباره واگذاری کشتی پهلوانی تصمیم نهایی را می‌گیرد، گفت: واگذاری این رشته به فدراسیون زورخانه‌ای صحت ندارد.

علیرضا حیدری: با من هم مثل خادم به مشکل می‌خورند/ با هیچ‌کس مذاکره و لابی نداشته‌ام

پیشکسوت کشتی ایران با بیان اینکه بهتر بود انتصابات اخیر در دوره سرپرستی فدراسیون کشتی انجام نمی‌شد، گفت: برنامه‌هایم را برای انتخابات فدراسیون کشتی آماده کرده‌ام اما با هیچ‌کس مذاکره و لابی نداشته‌ام.

نعمتی: اعتبارات کشتی کافی نیست/ کرمانشاهی‌ها برای جام تختی سنگ تمام گذاشتند

بهروز نعمتی، سخنگوی هیات رییسه مجلس و عضو هیات رییسه فدراسیون کشتی گفت: مسوولان و مردم کرمانشاه در میزبانی این دوره از رقابت‌های بین المللی کشتی آزاد جام تختی سنگ تمام گذاشتند.

بیرانوند: در مورد مسائل فنی کیانوش رستمی صحبت نمی‌کنم/ در مورد عملکردش می‌توانید از برادرش سوال بپرسید

دبیر فدراسیون وزنه‌برداری گفت: من در مورد مسائل فنی کیانوش رستمی صحبت نمی‌کنم، در مورد عملکرد او در کاپ پادشاهی تایلند می‌توانید از برادرش بپرسید.

سلیمی: از کارم راضی‌ام/ پاداش فوتبالی‌ها بودجه ۲ و نیم سال وزنه‌برداری است

چهره شاخص و پرافتخار ورزش ایران با بیان اینکه موضوع اصلی انتقاد او از تبعیض میان فوتبالیست‌ها و ورزشکاران سایر رشته‌ها کماکان پابرجاست، گفت: خیلی از قهرمانان المپیک ما به سختی روزگار می‌گذارنند و حقشان این نیست.

صالحی‌زاده: عده‌ای از اتفاقی که برای من افتاده خوشحالند/ اطمینان دارم توطئه است

دارنده مدال طلای کشتی فرنگی قهرمانی آسیا،‌گفت: امیدوارم بتوانم حقانیتم را در دادگاه CAS ثابت کنم؛ متاسفانه عده‌ای از اتفاقی که برای من افتاده است خوشحال شدند، اما به آنها می‌گویم با انگیزه‌ام بیشتر و با قدرت دوچندان برمی‌گردم.

محرومیت ۴ ساله فرنگی‌کار تیم ملی به علت دوپینگ/ جریمه ۲۰ هزار فرانکی فدراسیون کشتی

سید مصطفی صالحی زاده فرنگی‌کار وزن ۹۷ کیلوگرم تیم ملی به علت دوپینگ به مدت ۴ سال از حضور در کلیه میادین کشتی محروم شد. فدراسیون کشتی ایران نیز به پرداخت ۲۰ هزار فرانک سوئیس محکوم شد.

پربازدیدترین
آخرین اخبار

کیمیا سامانه