از سود با کی‌روش تا سقوط با ویلموتسِ پرهزینه!

شناسه خبر: MjgwNzA /

به گزارش اسلامیک اسپرت، افشاگری نماینده مجلس ما را به یاد حرف‌های آقایان خیابانی و مایلی‌کهن انداخت که به شدت دغدغه پول زیادی را که به کی‌روش می‌دادیم، داشتند. خیابانی بغض می‌کرد، مایلی‌کهن افشاگری می‌کرد و زدن کی‌روش مخصوصا این اواخر بسیار مد بود. تقریبا هر کسی در خانه‌اش هم که شده در مورد کی‌روش حرف می‌زد و بدون اطلاعات او را نقد می‌کرد. البته نقد فنی که نبود یا اگر بود به شوخی می‌مانست اما نقد مالی و اخلاقی تا دلتان بخواهد بود و دست به دست می‌شد.

از سود چند میلیون دلاری از کی‌روش تا سقوط با ویلموتس

امروز نماینده مجلس حرف زده است، او گفته کی‌روش 3/1 میلیون دلار در سال اول می‌گرفت، در سال آخر که دو جام جهانی را در کارنامه‌اش با ایران داشت 8/1 میلیون دلار می‌گرفت. ویلموتس اما سه میلیون یورو در سال می‌گیرد و دو میلیون یورو حق فسخ دارد! اگر حرف نماینده درست باشد، واقعا ماجرا عجیب است مخصوصا اینکه با کی‌روش «دو تا 5/3 میلیون فرانک سوئیس، حداقل 4 میلیون دلار بابت بازی بازیکنان‌مان در جام جهانی  و بیش از ده لژیونر ارز آور به اروپا و امارات و قطر و چین» داشتیم که چند برابر هزینه‌کردِ ما برای کی‌روش بود و حالا در مرحله انتخابی جام جهانی هم گیر کرده‌ایم. آن روزها دعوای ما با کی‌روش این بود که چرا به مرحله دوم و سوم جام جهانی صعود نکرده‌ایم و حالا در مرحله انتخابیِ مقدماتی جام جهانی در آستانه حذف هستیم( انشالله صعود می‌کنیم.)

مویه‌کن‌ها امروز کجایند؟

با این حال گریه خیابانی که در تلویزیون در مورد اهانت کی‌روش حرف می‌زد را به یاد داریم. حتی برنامه‌هایی که در مورد هزینه‌های کی‌روش اعلام می‌شد را هم به یاد داریم. نقدهای حاجی مایلی در مورد گرانی کی‌روش و از بالا به پایین نگاه کردن او را هم به یاد داریم. انگار باید کی‌روش را می آوردیم و ما به او می‌گفتیم چه کند! حالا ویلموتس آیا ارزان است؟ آیا اینکه ما به او می‌گوییم چه کند برای فوتبال ایران ارمغانی داشته است. اگر قرار باشد ما امثال کی‌روش را بیاوریم و ما به او بگوییم چه کند که دیگر چه نیازی به کی‌روش بود؟ یک مربی معمولی را سرمربی کنیم و خودمان بگوییم چه کند دیگر، چرا خودآزاری می‌کنیم؟ راستی حالا کسی نگران پول‌هایی که به ویلموتس باید بدهیم نیست؟ حالا کسی نگران بی‌احترامی ویلموتس به نیمکت ایران و گروکشی قبل از بازی با عراق نیست؟


نظرات
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
پربازدیدترین
آخرین اخبار

کیمیا سامانه