تاج: شخصیت بازیکنان در رده‌ها نونهالان و نوجوانان شکل می‌گیرد/ در مجموعه پک همه مربیان مشغول به کار هستند

شناسه خبر: MjcxNTk /

مهدی تاج رئیس فدراسیون ضمن حضور در اردوی تیم فوتبال نوجوانان دقایقی با اعضای تیم گفتگو کرد.

به گزارش اسلامیک اسپرت به نقل از فدراسیون فوتبال، مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال ضمن حضور در اردوی تیم فوتبال نوجوانان دقایقی با اعضای تیم گفتگو کرد.

تاج در ابتدا ضمن تبریک بابت پیروزی در بازی نخست گفت: از اینکه در کنار شما هستم، بسیار خوشحالم. توسعه خوب و پایدار از رده‌های نونهالان و نوجوانان آغاز می‌شود و اگر می‌خواهیم تیم ملی خوبی داشته باشیم باید توجه بیشتری به تیم‌های نونهالان و نوجوانان داشته باشیم، زیرا شخصیت بازیکنان در این رده‌ها شکل می‌گیرد و محصول این تیم‌ها در رده‌های بعدی و امید ادامه دارد.

رئیس فدراسیون فوتبال افزود: تمام سعی خود را به کار گرفتیم تا بهترین شرایط را با توجه به امکانات موجود برای همه تیم‌ها رقم بزنیم. در مجموعه پک همه مربیان ملی در کنار هم مشغول به کار هستند.

او در ادامه گفت: از اینکه در بازی نخست موفق عمل کردید، خوشحالیم و این روند باید حفظ شود. البته که اگر پیروز شوید و اگر هم خدای ناکرده در میدانی ببازید در هر ۲ صورت تیم نوجوانان ایران هستید.

رئیس فدراسیون خطاب به بازیکنان تصریح کرد: یک کشور ۸۰ میلیونی هستیم که با گزینش‌های متعدده شما انتخاب شدید و تیم نوجوانان را تشکیل دادید. این فرصت خوبی برای شما است که رشد کنید و خودتان را مرحله به مرحله تا تیم بزرگسالان برسانید. البته که آن روز دیر نیست و از همین جا شروع می‌شود و از همین تورنمنت مسیر حرفه‌ای شما آغاز شده است.

تاج افزود: شما با نام ایران در زمین مسابقه حاضر می‌شوید، ایرانی که بهترین تیم آسیا در ۸ سال اخیر بوده، که نشان از پایداری موفقیت ما است و تنها یک موفقیت مقطعی نبوده است.

تاج با اشاره به کادرفنی تیم فوتبال نوجوانان بیان کرد: در حال حاضر از یکی از با دانش‌ترین مربیان کشور بهره می‌برید. مدارک علمی که سرمربی شما دارد کمتر نمونه‌ای در کشور دارد. عبدی همه چیز را باهم دارد، هم اخلاق و دانش. مهدوی و سایر همکارانش هم از برترین‌ها هستند و مجموعه کادرفنی خوبی را تشکیل داده اند.

مهدی تاج در پایان برای تیم فوتبال نوجوانان در بازی امروز مقابل فلسطین آرزوی موفقیت کرد.

زمان آبادی مشاور فرهنگی و مسئولیت‌های اجتماعی فدراسیون فوتبال نیز دقایقی به سخنرانی پرداخت و لزوم به تصویر کشیدن اخلاقیات در زمین مسابقه را به بازیکنان تاکید کرد.

همچنین صوفی شهردار و رئیس هیات فوتبال همدان با تمجید از حضور رئیس فدراسیون فوتبال در محل برگزاری مسابقات، از همگرایی ایجاد شده در فوتبال از سوی رئیس فدراسیون قدردانی کرد.

در انتهای این نشست حسین عبدی سرمربی تیم فوتبال نوجوانان ضمن تقدیر از رئیس فدراسیون به دلیل حضور در اردوی این تیم علیرغم حجم کاری و مشغله او، تاکید کرد که در تلاش می‌کنیم تا ضمن کسب نتایج قابل قبول در همه تورنمنت‌های پیش‌رو، بازیکنان خوبی را برای آینده فوتبال کشور آماده کنیم.


نظرات
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
پربازدیدترین
آخرین اخبار

کیمیا سامانه