خلیل‌زاده: فتحی نه استعفا کرده و نه برکنار شده است/ برخی‌ها می‌خواهند استقلال را نابود کنند

شناسه خبر: Mjc1NTc /

اسماعیل‌ خلیل‌زاده، رئیس هیئت مدیره باشگاه استقلال گفت که امیرحسین فتحی از مدیرعاملی باشگاه استعفا نکرده است.

به گزارش اسلامیک اسپرت، اسماعیل خلیل‌زاده درباره اظهارات کاظم اولیایی مبنی بر استعفای امیرحسین فتحی از مدیرعاملی استقلال گفت: قصد نداشتم با توجه به شرایط بیماری همسرم صحبتی انجام دهم اما متوجه شدم که بار دیگر بحث استعفای فتحی را مطرح کرده‌اند. بر اساس اساسنامه، استعفای مدیرعامل باید به هیئت مدیره ارائه شود. هیئت مدیره درباره مدیرعامل اختیار دارد نه وزارتخانه. مدیرعامل چه بخواهد برکنار شود، چه استعفا کند، هیئت مدیره باید در جریان این مسئله قرار بگیرد.

«نه برکناری صورت گرفته و نه فتحی استعفا کرده است.» وی با بیان این جمله افزود: در جلسه مجمع 20 روز پیش که در وزارت ورزش و جوانان برگزار شد و خودم هم حضور داشتم، وزیر بر ادامه کار فتحی و هیئت مدیره اصرار کردند. درست است که به دلیل بیماری همسرم در تهران حضور ندارم اما همه اطلاعات به من داده می‌شود. برخی‌ها عاشق این هستند که استقلال نتیجه نگیرد. آقایان بهتر است دست از این کار بکشند. اگر قرار بود مدیرعامل تغییر کند، من، کامران منزوی و میرشاد ماجدی در جریان قرار می‌گرفتیم.

رئیس هیئت مدیره باشگاه استقلال خاطرنشان کرد: ضمن عذرخواهی از رسانه‌ها و هواداران که نتوانستم پاسخ‌شان را بدهم، هفته آینده نشست خبری برگزار کرده تا با صحبت‌هایی که انجام خواهم داد، فشارها را بردارم. با وجود اینکه از نظر روحی در شرایط خوبی نیستم، در رابطه با بحث مدیرعامل، بازیکنان و سایر موارد  حرف می‌زنم. برخی‌ها در حال نابود کردن باشگاه هستند. استقلال سر و سامان گرفته اما برخی‌ها دنبال ایجاد حاشیه هستند. مطمئن باشید هر اتفاقی بیفتد به صراحت درباره آن حرف می‌زنم. بار دیگر از کانال‌های هواداری و رسانه‌ها عذرخواهی می‌کنم که در این مدت نتوانستم پاسخگوی آنها باشم، چرا که به خاطر بیماری همسرم بهم ریخته‌ام.


نظرات
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
پربازدیدترین
آخرین اخبار

کیمیا سامانه