معصومی: قراردادهای والیبال که میلیاردی شد، لیگ کشتی اُفت کرد/ تیم ملی انتخابی عادلانه می‌خواهد

شناسه خبر: Mjc0OTg /

دارنده دو مدال نقره و برنز کشتی آزاد جهان اعتقاد دارد، با افزایش رقم‌های قرارداد در لیگ برتر والیبال، لیگ کشتی اُفت کرده است.

به گزارش اسلامیک اسپرت، فردین معصومی در مورد غیبتش در جلسه اخیر مدیر تیم‌های ملی با چند قهرمان سابق کشتی اظهار داشت: به دلیل درگذشت یکی از اقوامم، نتوانستم به این جلسه بیایم، اما هر وقت کشتی به من نیاز داشته باشد مثل یک سرباز در خدمت خواهم بود.

وی در مورد عملکرد تیم ملی کشتی آزاد کشورمان در مسابقات جهانی نورسلطان تأکید کرد: نتیجه بد نبود و می‌شود امیدوار بود. در ارزیابی تیم باید دید کادرفنی تیم ملی چه چیزی را تحویل گرفته است. ضمن اینکه این فدراسیون هنوز دو ماه هم نیست که مسئولیت را برعهده گرفته است و در این مدت کم نمی‌توانستند شق‌القمر کنند. قطعاً مسابقه بعدی حاصل کار فدراسیون جدید است.

پیشکسوت کشتی کشورمان همچنین خاطر نشان کرد: البته غلامرضا محمدی چند سال است که در کنار کشتی حضور دارد، اما در مورد فدراسیون در المپیک می‌شود به کارنامه تیم نمره داد. در این مدت این اهمیت دارد که چقدر به انتخابی تیم ملی پایبندی وجود دارد، یک انتخابی درست و عادلانه، نه در شرایطی که بعضی آقایان تلاش می‌کنند آن چیزی که می‌خواهند در نهایت به دست بیاید.

معصومی در ادامه یادآور شد: مسابقه انتخابی باید در یک روز مشخص و در شرایط برابر باشد. این‌طور نباشد که بعد از انتخابی، یک کشتی‌گیر را با دلیل غیرموجه کنار بگذارند. اگر قرار به این کار است، برگزاری انتخابی برای چیست؟!

عضو سابق تیم ملی کشتی آزاد با اشاره به آغاز لیگ برتر تصریح کرد: ببینید در این چند سال لیگ ما به چه روزی افتاده است، در حالی که بعد از مسابقات جهانی باید پرشورترین مسابقه، لیگ باشد. تیم‌ها یک دوره یا یک دوره می‌آیند و می‌روند. اسپانسر هم دوست دارد دیده شود و وقتی زمینه این کار فراهم نباشد، سرمایه‌گذاری نمی‌کند.

«وقتی لیگ ضعیف باشد کشتی ما ضعیف می‌شود.»، وی با بیان این جمله اظهار داشت: قراردادهای کشتی‌گیران به 100 میلیون تومان نرسیده بود که والیبالی‌ها همسطح ما قرارداد می‌بستند، اما وقتی قراردادهای آنها میلیاردی شد، لیگ کشتی اُفت کرد. ما کشتی را خوار کردیم برای اینکه حرف، حرف خودمان باشد. فدراسیون هم این توان مالی را ندارد که قهرمانانش را تأمین کند. امیدوارم علیرضا دبیر با کار مدیریتی‌اش بتواند کشتی را موفق کند. قطعاً موفقیت کشتی باعث می‌شود ما هم سرمان را بالا بگیریم.


نظرات
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
پربازدیدترین
آخرین اخبار

کیمیا سامانه