صنعت نفت 2-1 سایپا/غبیشاوی جوان نفتی ها را از بحران خارج کرد

شناسه خبر: MjMzMzM /

صنعت نفت آبادان بعد از مدت ها توانست در لیگ برتر به پیروزی دست یابد

به گزارش اسلامیک اسپرت، در هفته پانزدهم لیگ برتر تیم صنعت نفت آبادان موفق شد با نتیجه 2-1 سایپا را شکست دهد.

 

گزارش بازی

در دقیقه 16 آرمان رمضانی با شهاب گردان تک به تک شد که ضربه این بازیکن را شهاب گردان راهی کرنر کرد. در دقیقه 18 ضربه فنی آرش رضاوند از کنار دروازه نفت آبادان به بیرون رفت. در دقیقه 26 شوت دیدنی جاناتان بازیکن برزیلی نفت آبادان را منادی دروازه بان سایپا به زیبایی دور کرد.

در دقیقه 38 ضربه سر خطرناک عقیل کعبی در آستانه ورود به دروازه سایپا بود که باز هم منادی از باز شدن درواه جلوگیری کرد.

در دقیقه 52 ارسال خطرناک کامیاب، بازیکن سایپا را شهاب گردان دور کرد. در دقیقه 60 با ارسال بسیار خطرناک بازیکنان سایپا، توپ به عباسیان رسید که این بازیکن به راحتی توپ را به بیرون زد. در دقیقه 68 ارسال بسیار خطرناک بازیکنان سایپا بعد از برخورد به سر سیروان خسروی به شکل خطرناکی از بالای دروازه صنعت نفت به بیرون رفت. در دقیقه 82 شوت خطرناک مهدی ترابی از بالای دروازه صنعت نفت به بیرون رفت.

شرح گل

دقیقه 25؛ معین عباسیان؛ (صنعت نفت 0-1 سایپا): تیم سایپا در موقعیت خوبی صاحب ضربه آزاد شد که معین عباسیان به زیبایی دروازه صنعت نفت را باز کرد.

دقیقه 65؛ میلاد جهانی؛ (صنعت نفت 1-1 سایپا): توپ پشت محوطه جریمه به میلاد جهانی رسید که شوت محکم این بازیکن بعد از برخورد به مدافع سایپا درون دروازه قرار گرفت.

دقیقه 80؛ محمدرضا غبیشاوی (صنعت نفت 2-1 سایپا): توپ پشت محوطه جریمه به محمدرضا غبیشاوی رسید و این بازیکن با شوتی دقیق دروازه سایپا را باز کرد.


نظرات
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
پربازدیدترین
آخرین اخبار

کیمیا سامانه