تراکتورسازی 1-2 فولاد/بازگشت امپراطور!

شناسه خبر: MjMzMzI /

بازگشت دوباره قطبی به فوتبال ایران، با پیروزی همراه شد.

به گزارش اسلامیک اسپرت، از چارچوب هفته پانزدهم لیگ برتر فوتبال ایران، تیم های تراکتورسازی تبریز و فولاد خوزستان در ورزشگاه یادگار امام تبریز به مصاف هم رفتند که این دیدار با نتیجه1-2 به سود فولاد به پایان رسید.


هفته پانزدهم لیگ برتر، جام خلیج فارس

تراکتورسازی تبریز-فولاد خوزستان

جمعه، 24 آذر ماه، ساعت 15:00

ورزشگاه یادگار امام تبریز

گروه داوری: بیژن حیدری-علیرضا ایلدروم-عسگر محمدی-یاسر همرنگ

ناظر: فریدون اصفهانیان

گلها: رضا میرزایی (24) - لوسیانو پریرا (50) علیرضا نقی زاده (76)


ترکیب تراکتورسازی:

 محسن فروزان، ایمان سلیمی، محمد طیبی، احسان حاج‌صفی، دانیال اسماعیلی‌ فر، علیرضا نقی‌ زاده، مهدی مهدی‌ پور، مسعود‌ شجاعی، یوکیا سوگیتا، قائم اسلامی‌ خواه و محمدرضا آزادی

ترکیب فولاد:

احسان مرادیان، فرزاد جعفری، ایوب والی، میثم دورقی، حسن بیت سعید، عبدالله کرمی، مهدی زبیدی، عارف آقاسی، لوسیانو پریرا، سینا مریدی و رضا میرزایی


گزارش بازی:

تراکتورسازی چند دقیقه ابتدایی را با شور و حال فراوان هواداران هجومی آغاز کرد. در دقیقه 4 این دیدار ضد حمله بازیکنان فولاد توسط رضا میرزایی کلید زده شد، اشتباه محمد طیبی در محوطه جریمه توپ را به شیمبا رساند و شوت این بازیکن را محسن فروزان به زیبایی مهار کرد و در برگشت هم ضربه بازیکن فولاد برگشت داده شد. فولاد در این دقایق به خوبی فشار می آورد و چندین ضربه کرنر را راهی دروازه تراکتورسازی کرد که بی فایده بود. در دقیقه 24 این دیدار، روی حرکت سوگیتا تراکتورسازی صاحب ضربه کرنر شد. پاس حاج صفی با ارسال ناقص شجاعی همراه شد و میرزایی یک ضد حمله را برای فولاد ترتیب داد. سرعت بالای رضا میرزایی سبب شد تا این بازیکن به زیبایی بازیکنان تراکتورسازی را جا بگذارد و با فروزان تک به تک شود. ضربه این بازیکن پس از برخورد با تیر دروازه به گل تبدیل شد تا فولاد تا دقیقه 25، 1-0 از تراکتورسازی پیش بیفتد. پس از گل فولاد، تراکتورسازی توپ و میدان را در اختیار گرفت اما در ایجاد موقعیت خطرناک موفق عمل نمی کرد. اشتباهات پیاپی بازیکنان تراکتورسازی در میانه میدان، فرصت موقعیت سازی را به بازیکنان تراکتور نمی داد. فولاد روی ضد حملات بسیار خطرناک نشان می داد و در این دقایق صاحب چنیدن ضربه کرنر شد.

با شروع نیمه دوم تراکتورسازی گل دوم را خورد! اشتباه بازیکنان تراکتورسازی در خط دفاعی سبب شد توپ به شیمبا برسد؛ پاس شیمبا به زبیدی رسید و خطاری دانیال اسماعیلی فر روی این بازیکن، یک ضربه پنالتی را تقدیم فولاد کرد. شیمبا بر خلاف جهت حرکت فروزان توپ را به تور دروازه های تراکتورسازی رساند تا شاگردان قطبی تا دقیقه 50، دو گل پیش بیفتند. پس از گل دوم فولاد، تراکتورسازی سراسر حمله شد. حرکات زیبای دانیال اسماعیلی فر موقعیت های خوبی را برای بازیکنان تراکتورسازی به وجود آورد، اما مهاجمین این تیم، در گلزنی ناموفق بودند. تراکتورسازی همچنان به حملات پر دامنه خود ادامه می داد اما دفاع جانانه بازیکنان فولاد خوزستان، از گل های خود به خوبی محافظت می کردند. در دقیقه 76 این دیدار، ارسال احسان حاج صفی از روی نقطه کرنر با ضربه سر علیرضا نقی زاده همراه شد و این توپ به گل اول تراکتورسازی تبدیل شد. در دقیقه 81 این دیدار، دانیال اسماعیلی فر فرصت خوبی برای به تساوی کشاندن این دیدار داشت اما شوت این بازیکن در میانه راه توسط مدافعین فولاد برگشت داده شد. تراکتورسازی همچنان حمله می کرد اما در ایجاد موقعیت خطرناک مانند اکثر دقایق این دیدار، ناموفق بود. در دقیقه 93 این دیدار ضد حمله زیبای بازیکنان فولاد شیمبا را در موقعیت تک به تک با فروزان قرار داد که ضربه این بازیکن از بالای دروازه به بیرون رفت. در نهایت فولاد موفق شد با نتیجه 2-1 تراکتورسازی را در خانه خود شکست دهد.


نظرات
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
پربازدیدترین
آخرین اخبار

کیمیا سامانه